Beddog.eu mistrzem MAAW SPORT PLH 2015/2016 !!

Drużyna Beddog.eu została mistrzem MAAW SPORT PLH 2015/2016. W wielkim finale pokonali zespół Padaki Skład po serii rzutów karnych.

Fazę finałową rozpoczęliśmy od pojedynku o miejsca 16-5. Piętnasta lokata przypadła zespołowi Kasztaniaków. W meczu o trzynaste miejsce Czerwone Diabły pewnie pokonały drużynę Nikon-u 5:2. Jedenaste miejsce w tegorocznej edycji przypadło drużynie Football Stars dla których nie był to udany sezon (w poprzednim sezonie zajęli czwartą pozycję). Młodzieżowa drużyna Futsal Team pokonała ubiegłorocznego mistrza MAAW SPORT PLH, zespół MikFil-u 5:2 i ostatecznie zajęła dziewiąte miejsce. Team Jarosław musiał uznać wyższość Husarii Chałupki w spotkaniu o siódme miejsce. Zespół z Chałupek wygrał to spotkanie 4:2. Zacięty przebieg miał mecz o piąte miejsce pomiędzy Zjednoczonymi a Juventusem. Minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Zjednoczonych, którzy wygrali 4:3.

Wielkie emocje czekały na nas w meczach półfinałowych. W pierwszym spotkaniu mierzyły się ze sobą zespoły Futsal Teamu oraz Padaki Skład. W regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał wynik 1:1. O awansie do wielkiego finału musiały zdecydować rzuty karne w których lepsi okazali się zawodnicy Padaki Skład. Był to pełen emocji mecz stojący na wysokim poziomie.

W drugim meczu półfinałowym łatwe zwycięstwo odniósł zespół Beddogu, który pokonał Joge Bonito 4:0. W spotkniu o trzecie miejsce spotkały się drużyny, które przegrały w półfinałach. W finale pocieszenia lepsi okazali się zawodnicy Futsal Team Przeworsk, którzy pokonali minimalnie Joge Bonito 3:2.

Niesamowite emocje czekały na nas w finale, gdzie spotkały się zespoły Padaki Skład oraz Beddogu. Na prowadzenie w spotkaniu finałowym wyszli zawodnicy Padaki Skład po bramce Grzegorza Dylewskiego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej połowie mimo wielu sytuacji podbramkowych z obu stron, tylko drużyna Beddogu zdołała strzelić bramkę, a tym samym doprowadzić do wyrównania. Na licznie zgromadzoną publiczność czekała więc seria rzutów karnych. Wojnę nerwów lepiej wytrzymali zawodnicy Beddogu i to oni ZOSTALI MISTRZEM MAAW SPORT PRZEWORSKIEJ LIGI HALOWEJ 2015/2016.

Pomiędzy meczami w fazie półfinałowej kibice mogli obejrzeć występ grupy tanecznej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku. Przed meczem o trzecie miejsce odbył się konkurs rzutów karnych, natomiast przed wielkim finałem swoje umiejętności taneczne zaprezentowała grupa taneczna True Group. Wszystkim artystom bardzo serdecznie dziękujemy.

Po zakończonym meczu finałowym odbyła się ceremonia wręczenia pucharów, dyplomów, wyróżnień indywidualnych. Zwycięska drużyna otrzymała od sponsora Przeworskiej Ligi Halowej, firmy MAAW SPORT bon na komplet strojów meczowych. Wręczenia dokonali Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pan Wojciech Kiszka właściciel hurtowni sportowych MAAW SPORT.

13:00 De Luxe- Kasztaniaki (mecz o XV miejsce) 0:3

13:40 Czerwone Diabły- Nikon (mecz o XIII miejsce) 5:2

14:20 Colo Team- Football Stars (mecz o XI miejsce) 2:11

Colo: Olejarz 2