BIALI MURZYNI WYGRYWAJĄ MAAW SPORT PRZEWORSKĄ LIGĘ HALOWĄ !

Drużyna Białych Murzynów została zwycięzcą MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej.W dniu wczorajszym na hali sportowej przy ul. Misiągiewicza odbyła się faza finałowa. Do rywalizacji o miejsca 1-3 stanęły zespoły Husarii Chałupki, Białych Murzynów oraz Łokieto Team.

Rywalizacja o miejsca 1-3 rozpoczęła się od spotkania Husarii Chałupki z drużyną Łokieto Team. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł zespół Husarii, który po bramkach Ostrzywilka oraz dwóch Kołodzieja wygrał 3:1. W drugim spotkaniu fazy finałowej Biali Murzyni również 3:1 pokonali zespół Łokieto Team. Decydujące spotkanie odbyło się pomiędzy drużynami Białych Murzynów, a Husarią Chałupki. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. O końcowym triumfie zdecydować musiały rzuty karne, w których to wojnę nerwów wygrał zespół Białych Murzynówi to oni zostali zwycięzcami MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej.

Po zakończonych rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pucharów, wyróżnień indywidualnych oraz losowanie nagród. Najlepszym strzelcem MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej został Józef Pawełek (Colo Team), który zgromadził na swoim koncie 19 bramek. Najlepszym zawodnikiem ligi wybrano Edwina Strusia z drużyny Białych Murzynów,natomiast tytuł najlepszego bramkarza padł łupem Kamila Niemca z Husarii Chałupki.

HUSARIA CHAŁUPKI- ŁOKIETO TEAM 3:1

BIALI MURZYNI-ŁOKIETO TEAM 3:1

BIALI MURZYNI-HUSARIA CHAŁUPKI 1:1 (RZ.K 2:1)

1. BIALI MURZYNI