II kolejka za nami- wyniki !
Za nami druga kolejka MAAW SPORT PLH. Niezwykle zacięte spotkanie miał mecz otwarcia w którym to Czerwone Diabły pokonały 4:3 drużynę Katszaniaków. Kolejne wysokie zwycięstwo odniósł zespół Padaki Skład, który pokonał drużynę Jogi Bonito. Druga porażkę w sezonie poniósł zespół Colo Team. Tym razem ulegli oni drużyniei Team Jarosław 0:7. Nikon okazał się minimalnie lepszy od zespołu De Luxe. Zacięty przebieg miało spotkanie pomiędzy Futsal Team Przeworsk, a zespołem Zjednoczonych. W tym spotkaniu padł remis 1:1. Odpowiedniego rytmu nie może znaleźć MikFil. Ubiegłoroczny mistrz MAAW SPORT PLH tym razem nie dał rady Football Start i tylko zremisował 1:1. W hicie kolejki Beddog pokonał zespół Futsal Team Przeworsk 3:2. W meczu kończącym druga kolejkę Juventus łatwo pokonał Husarie Chałupki 6:0. W tej kolejce padło 43 bramki.
Wyniki:
Czerwone Diabły –Kasztaniaki 4:3
Czerwone Diabły: S.Dziedzic x 2, D.Dziedzic x 2
Kasztaniaki: S.Stęchły x 2, M. Śliwa
Padaka Skład- Joga Bonito 5:1
Padaka: G.Dylewski x3, J.Kiełbasa x1, Ł.Krajewski x 1
Joga: A.Kondracki
Team Jarosław –Colo Team 8:2
Team: K.Prokop x2, Ł.Kowal x 1, M.Burnagel x 1, M. Hołota x 1, P. Sebastyanka x1, M. Śmiałek x 2
Colo Team: J.Pawełek x 2
Nikon- De Luxe 3:2
Nikon: M. Sandała x 1, B.Bogusz x 1, G. Surówka x 1