Pierwsza kolejka MAAW SPORT PLH za nami... !

W ubiegłą Niedzielę odbyła się pierwsza kolejka MAAW SPORT Przeworskiej Ligi Halowej. W tegorocznej edycji bierze udział 16 drużyn,które zostały podzielone na dwie grupy. Już pierwsza kolejka pokazała, iż liga w tym roku będzie zacięta i pełna niespodzianek.

O godz. 14:00 sędziowie Kamil Płoskoń oraz Łukasz Horoszkiewicz dali sygnał do rozpoczęcia meczu pomiędzy ubiegłorocznym zwycięzcą ligi, drużyną MikFil-u, a Husarią Chałupki. Pierwsze spotkanie przysporzyło nam nie lada sensację. Obrońcy tytułu ulegli niżej notowanemu zespołowi z Chałupek 3:2. W drugim spotkaniu zespół Zjednoczonych łatwo rozprawił się z zespołem Colo Team wygrywając 7:0. W kolejnym spotkaniu ujrzeliśmy ponownie siedem bramek i pewne zwycięstwo Padaki Skład nad zespołem De Luxe. Futsal Team Przeworsk łatwo rozprawił się z Team-em Jarosław wygrywając 5:1. Trzy bramki w tym spotkaniu zobył Damian Misiło. Zacięty przebieg miało spotkanie pomiędzy Football Stars a zespołem Nikon. Czwarta drużyna poprzedniego sezonu wytrzymała ciśnienie i wygrała ostatecznie 4:3. Sporą sensację sprawił zespół Kasztaniaków, który po zaciętej walce ograł młodzieżowy zespół Futsal Team U18 2:0. Dobrą i widowiskową grę pokazał zespół Jogi Bonito , który pokonał 8:3 druzynę Juventusu. PIĘĆ bramek w tym spotkaniu zdobył Albert Kondracki ! W ostatnim spotkaniu Beddog łatwo pokonał zespół Czerwonych Diabłów. W pierwszej kolejce padło aż 57 bramek.

PLUS KOLEJKI: HUSARIA CHAŁUPKI- ZESPÓŁ Z CHAŁUPEK POKAZAŁ, IŻ DOBRA GRA W AMATORSKIEJ LIDZE WAKACYJNEJ NIE BYŁA DZIEŁEM PRZYPADKU. TYM RAZEM POKONALI UBIEGŁOROCZNEGO MISTRZA PLH 3:2. GRATULACJE !

PIĄTKA KOLEJKI: Michał Stącel, Damian Misiło, Albert Kondracki, Damian Ostrzywilk, M. Mikłasz.

A oto szczegółowe wyniki:

14:00 MikFil-Husaria Chałupki (Gr. 1) 2:3 (2:1)
MikFil: Drapała, Kulpa
Husaria: Pelc, D.Ostrzywilk x 2

14:40 Colo Team- Zjednoczeni (Gr.2) 0:7
Zjednoczeni: Fedor x2, Kłos x 2, Szarek x 2, Gardian, Kurasz

15:20 De Luxe- Padaka Skład (Gr.1) 2:5
De Luxe: Maga, Moszczyński
Padaka Skład: Rokosz, Dylewski, Kiełbasa, Krajewski x 2

16:00 Futsal Team Przeworsk- Team Jarosław (Gr.2) 5:1
Futsal Team Przeworsk: Misiło x 3, Bober x 2
Team Jarosław: Burnagiel